DUYURULAR

İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır HŞ.
İyad (İnternet Yayıncıları Derneği) Üyesi Olduk İyad (İnternet Yayıncıları Derneği) Üyesi Olduk
SİTEMİZ İYAD ÜYESİ OLDU
İnternet sitemiz, tisanbilisim.com  İnternet Yayıncıları Derneği (İYAD) üyesi oldu. Yaptığımız başvuruya olumlu yanıt veren ve üyeliğimizi onaylayan İnternet Yayıncıları Derneği’nin üyelerini, internet haber sitelerinin temsilcileriyle birlikte ülkenin birçok bölgesindeki yerel gazetenin ve ...
Duyuru Detay
Projelerimize devam ediyoruz Projelerimize devam ediyoruz
Tisan bilişim olarak sürekli güncel projeler üretiyoruz Türkiye de üretilmeyen tüm projeler için halkımıza hizmet için çalışıyoruz desteklerinden dolayı sponsor müşteri ve takipçilerimize teşekkür ediyoruz Çok yakında yeni projelerimizi tanıtmış olacağız az kaldı :)

Harun ...
Duyuru Detay
Yoldayardim.com Projemiz Hazır Yoldayardim.com Projemiz Hazır
Sektörün ve halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda yeniliklere devam ediyoruz. Uzun süredir üzerinde çalıştığımız projemiz olan yolda yardım artık hizmetinizde yolda aracı arıza yapan halkımız artık kimi arıyacağım en yakın tamirci çekici kim derdine düşmemesi ümidiyle
Hayırlı olsun.

Harun ...
Duyuru Detay
Kardeşler Oto Servisi Projesi Kardeşler Oto Servisi Projesi
Adana Pozantı da bulunan Kardeşler oto servisi'ne 3 adet internet sitesi yapılmış ve google seo uyumlu hale getirilmiştir.
Kardeşler oto Servisi ne bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

Harun ...
Duyuru Detay
kapadokyaperibacalari.com kapadokyaperibacalari.com
Kapadokya'nın en geniş içeriğine sahip olacak internet sitesi www.kapadokyaperibacalari.com tarafımızca hazırlanmış ve içerik girişleri tarafımızca sağlanmaktadır. Tüm bölge halkı turistler ve bölge hakkında bilgi almak isteyen herkese hayırlı olması dileklerimle.
Harun ...
Duyuru Detay